Sconto Jídelní stůl LUIS bílý, šířka 150 cm

Skvostný design a elegance, to je jídelní stůl LUIS. Za jeho moderním vzhledem stojí 5 cm silná deska z MDF v bílé barvě s povrchovou úpravou ve... více informací »
Sconto Jídelní stůl LUIS bílý
Značka: Sconto
8 499 Kč10 999 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Skvostný design a elegance, to je jídelní stůl LUIS. Za jeho moderním vzhledem stojí 5 cm silná deska z MDF v bílé barvě s povrchovou úpravou ve...

Skvostný design a elegance, to je jídelní stůl LUIS. Za jeho moderním vzhledem stojí 5 cm silná deska z MDF v bílé barvě s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Základna stolu ve tvaru lichoběžníku, obdélníkového průřezu o rozměru 7,5 x 2,5 cm je v pochromovaném provedení. Ve spodní části je opatřena plastovými kluzáky, které eliminují poškození vaší podlahové krytiny. Díky nadčasovému designu se tento stůl dokáže přizpůsobit rozmanitým stylům interiérů a jste-li obdivovatelem čistých linií, pak je tou nejlepší volbou pro vás.

Tento kvalitní a levný kousek Sconto Jídelní stůl LUIS bílý, šířka 150 cm od dodavatele s dobrým jménem Sconto můžete sehnat aktuálně za super cenu! V současnosti za 8 499 Kč.