Sconto Postel PAYTON bílá/stříbrná, 180×200 cm

Stylová postel PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar s ozdobnými ornamenty a květinovými motivy navozují... více informací »
Sconto Postel PAYTON bílá/stříbrná
Značka: Sconto
15 999 Kč20 999 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Stylová postel PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar s ozdobnými ornamenty a květinovými motivy navozují...

Stylová postel PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar s ozdobnými ornamenty a květinovými motivy navozují atmosféru blahobytu a dokonalosti. Kombinace bílého laku a mírně nanesené stříbrné barvy vytváří efekt starožitného nábytku. Rám postele PAYTON je doplněn dominantním polstrovaným čelem s dekorativním prošíváním. Konstrukce je opatřena středovým nosníkem. Pro kompletní lůžko si vyberete z naší bohaté nabídky odpovídající rošt i matraci. Postel doporučujeme doplnit o noční stolky PAYTON, které lze dokoupit zvlášť, a další kusy nábytku z ložnicového programu PAYTON, který se hodí do městského bytu i historické zástavby.

Exkluzivní kousek Sconto Postel PAYTON bílá/stříbrná, 180x200 cm od našeho výrobce Sconto pohodlně nakoupíte ještě dnes za nejnižší cenu! Nyní získáte od 15 999 Kč.