Sconto Matrace SATURN CLINIC+ 90×200 cm

Ortopedická matrace SATURN CLINIC+ bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek... více informací »
Sconto Matrace SATURN CLINIC+ 90x200 cm
Značka: Sconto
4 499 Kč7 699 Kč Sleva -41%
Do obchodu »
Ortopedická matrace SATURN CLINIC+ bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek...

Ortopedická matrace SATURN CLINIC+ bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek podpoří pánevní výztuhy z kokosových vláken a také 3D 7-zónový profil s masážní funkcí. Středová část matrace je vyrobena ze studené extra pružné pěny Flexifoam®. Díky své poddajnosti je matrace vhodná také pro mechanicky i motorem polohovatelné lamelové rošty, lze využít také na klasické rošty laťkové. Doporučená nosnost je do 135 kg na lůžko. Prošívaný bílý potah BAMBOO zajišťuje maximální odvod vlhkosti. Díky své dvoudílné konstrukci se zipem ho lze snadno sejmout a následně vyprat na 60 °C. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Super kus Sconto Matrace SATURN CLINIC+ 90x200 cm od známé společnosti Sconto snadno můžete najít tady a teď právě za zcela nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 4 499 Kč.