Sconto Zahradní sklápěcí stolek CAMBRIDGE A teakové dřevo

Vychutnejte si s rodinou, nebo přáteli příjemné chvilky okolo zahradního stolku CAMBRIDGE. Zaručeně dokáže oživit vaši terasu, dvorek, nebo balkon.... více informací »
Sconto Zahradní sklápěcí stolek CAMBRIDGE A teakové dřevo
Značka: Sconto
4 499 Kč6 199 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Vychutnejte si s rodinou, nebo přáteli příjemné chvilky okolo zahradního stolku CAMBRIDGE. Zaručeně dokáže oživit vaši terasu, dvorek, nebo balkon....

Vychutnejte si s rodinou, nebo přáteli příjemné chvilky okolo zahradního stolku CAMBRIDGE. Zaručeně dokáže oživit vaši terasu, dvorek, nebo balkon. Stolek je navržen tak, aby se dal snadno sklopit a bez velkých nároků na místo i dobře uskladnit. Materiál, ze kterého je vytvořen slibuje jenom to nejlepší. Masivní teakové dřevo je neuvěřitelně odolný materiál proti jakémukoliv klimatu. Stejně tak ani nechutná žádným dřevokazným škůdcům. Je to velmi pevné, tvrdé a přesto pružné dřevo. Má vysoký obsah přírodních olejů, díky kterým je právě velmi oblíbený pro výrobu zahradního nábytku. Tento nábytek vydrží při správném zacházení po dlouhou dobu. Nechte se proto inspirovat dalšími stejnojmennými kousky, se kterými můžete tento stolek zkombinovat.

Hodně povedený kus Sconto Zahradní sklápěcí stolek CAMBRIDGE A teakové dřevo od skvělého výrobce Sconto můžete najít aktuálně za výhodnou cenu! Cena od 4 499 Kč.