Sconto Komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo

Komoda MILANO najde uplatnění prakticky v každé moderně zařízené místnosti. Kombinace čisté bílé ve vysokém lesku s dekorem dřeva vytváří... více informací »
Sconto Komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo
Značka: Sconto
7 999 Kč10 499 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Komoda MILANO najde uplatnění prakticky v každé moderně zařízené místnosti. Kombinace čisté bílé ve vysokém lesku s dekorem dřeva vytváří...

Komoda MILANO najde uplatnění prakticky v každé moderně zařízené místnosti. Kombinace čisté bílé ve vysokém lesku s dekorem dřeva vytváří jedinečný, příjemný vzhled. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru. Díky zásuvce budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování, police elegantně uschovány za dvířky zase zajistí perfektní organizaci uvnitř komody. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Komoda MILANO zvládne být zajímavým solitérem, ale v kombinaci s dalšími prvky této kolekce vytvoří interiér v jednotném osobitém designu. Dodáváno s osvětlením.

Tento akční kus Sconto Komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo od výrobce Sconto máte možnost získat v naší online nabídce extra výhodně! Nyní za akční cenu 7 999 Kč.