Sconto Pohovka ANGELO-SE šedá

Potřebujete elegantně vyřešit místo na sezení a spaní? Pohovka ANGELO-SE to zařídí. Přes den bude pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a... více informací »
Sconto Pohovka ANGELO-SE šedá
Značka: Sconto
10 999 Kč24 599 Kč Sleva -55%
Do obchodu »
Potřebujete elegantně vyřešit místo na sezení a spaní? Pohovka ANGELO-SE to zařídí. Přes den bude pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a...

Potřebujete elegantně vyřešit místo na sezení a spaní? Pohovka ANGELO-SE to zařídí. Přes den bude pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a odpočinku, večer se promění v komfortní lůžko. Jádro z vlnitých pružin v kombinaci s pěnou nabízí měkké pohodlné sezení i komfortní místo pro příležitostné přespaní. V úložném prostoru pod gaučem uschováte lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby opět po ruce, i odnímatelné polštáře, které navíc můžete využít i pro spaní. Záda potažené potahovou tkaninou vám umožní gauč umístit do prostoru i ke zdi, podle toho jak bude vašemu obýváku vyhovovat. Rozkládací pohovka ANGELO-SE si vás získá svým nadčasovým vzhledem a praktickými funkcemi.

Tento skvělý produkt Sconto Pohovka ANGELO-SE šedá od přední značky Sconto snadno můžete najít zde za neuvěřitelně výhodnou cenu! Pouze nyní za 10 999 Kč.