Sconto Pohovka ANTONIO šedá

Pohovka ANTONIO je nejen nadčasová, ale také pohodlná. Potah z mikrovlákna, oblé tvary a množství polštářů vytváří elagantní místo pro... více informací »
Sconto Pohovka ANTONIO šedá
Značka: Sconto
14 999 Kč19 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Pohovka ANTONIO je nejen nadčasová, ale také pohodlná. Potah z mikrovlákna, oblé tvary a množství polštářů vytváří elagantní místo pro...

Pohovka ANTONIO je nejen nadčasová, ale také pohodlná. Potah z mikrovlákna, oblé tvary a množství polštářů vytváří elagantní místo pro relaxaci a odpočinek. Bezpochyby oceníte také její variabilitu, kdy ji můžete rozložit do lůžka v případě, že u vás potřebuje přespat návštěva. Integrovaný úložný prostor poskytuje místo pro lůžkoviny, které budete mít vždy po ruce. Celočalouněné provedení vám poskytne luxus, zvolit si sami kam pohovku postavíte, jestli ke stěně nebo do otevřeného prostoru. Pohovka ANTONIO je skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.

Nový výrobek Sconto Pohovka ANTONIO šedá od kvalitní společnosti Sconto máte možnost nakoupit zde teď za báječnou cenu. Cena od 14 999 Kč.