Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 2 dveře, 4 zásuvky

Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv... více informací »
Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma
Značka: Sconto
6 399 Kč8 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv...

Šatní skříň BENETT je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv interiérem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje **4 vložené police** a **šatní tyč**. Prakticky členěný prostor umožní přehledné uložení veškerého vašeho oblečení. Menší předměty můžete uložit do **4 prostorných zásuvek**. **Decentní úchytky** ve stříbrné barvě usnadňují otevírání. **Dřevotřískový materiál** je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou, která není náročná na údržbu. Šatní skříň BENETT můžete kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu.

Tento levný produkt Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 2 dveře, 4 zásuvky od této skvělé značky Sconto pohodlně pořídíte právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. Právě nyní za 6 399 Kč.