Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub, šířka 62 cm

Botník FYNN poskytne úložný prostor až 10 párům bot a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Kombinace neutrální bílé ve vysokém lesku... více informací »
Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub
Značka: Sconto
10 499 Kč14 999 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Botník FYNN poskytne úložný prostor až 10 párům bot a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Kombinace neutrální bílé ve vysokém lesku...

Botník FYNN poskytne úložný prostor až 10 párům bot a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Kombinace neutrální bílé ve vysokém lesku a dekoru dřeva působí elegantně a čistě a bude slušet modernímu interiéru. Vaše předsíň bude díky botníku stále působit uklizeným dojmem. Dělený prostor za výklopnými dvířky se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu tichého dovírání dvířek, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky botníkové komodě FYNN stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu.

Unikátní produkt Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub, šířka 62 cm od značky s dlouholetou tradicí Sconto můžete získat v naší online nabídce až neuvěřitelně levně. Produkt momentálně prodáváme za 10 499 Kč.