Sconto Konferenční stolek BROLO dub catania/perleťová černá

Moderní konferenční stolek BROLO je dalším elementem extravagantní stejnojmenné kolekce, ovšem může se stát i součástí již zařízeného... více informací »
Sconto Konferenční stolek BROLO dub catania/perleťová černá
Značka: Sconto
3 699 Kč4 899 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Moderní konferenční stolek BROLO je dalším elementem extravagantní stejnojmenné kolekce, ovšem může se stát i součástí již zařízeného...

Moderní konferenční stolek BROLO je dalším elementem extravagantní stejnojmenné kolekce, ovšem může se stát i součástí již zařízeného obývacího pokoje. Tvoří ho příjemná kombinace dekoru dubu spolu s černou perleťovou barvou. Stejně tak je vyrobena v kombinaci z kvalitní laminované desky se snadno udržovatelným povrchem a MDF desky v černé fólii. Konferenční stolek BROLO snoubí v sobě jednoduchou eleganci i funkčnost a za jeho volbu vám nabídne dostatek prostoru pro odložení všeho potřebného anebo dobrého k chvilkám odpočinku strávených v jeho blízkosti.

Tento neodolatelný výrobek Sconto Konferenční stolek BROLO dub catania/perleťová černá od značky s dobrým jménem Sconto máte možnost dostat v naší aktuální nabídce v bezva akci! Pouze nyní za 3 699 Kč.