Sconto Jídelní stůl RIAN dub/černá

Máte rádi moderní nábytek jednoduchých elegantních tvarů propojených s funkčností? Vyznáváte přírodní styl a teplé tóny dřeva? Jídelní... více informací »
Sconto Jídelní stůl RIAN dub/černá
Značka: Sconto
8 699 Kč11 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Máte rádi moderní nábytek jednoduchých elegantních tvarů propojených s funkčností? Vyznáváte přírodní styl a teplé tóny dřeva? Jídelní...

Máte rádi moderní nábytek jednoduchých elegantních tvarů propojených s funkčností? Vyznáváte přírodní styl a teplé tóny dřeva? Jídelní stůl RIAN je odpovědí na tyto otázky. Je vás doma více jak čtyři osoby, anebo máte rádi společnost přátel, pak vám zajisté budou velmi sympatické rozměry tohoto stolu a ještě více po jeho rozložení. Středová noha dodává stolu na dominantnosti a zároveň efektivně vytváří prostor pro pohodlné umístění židlí. Stůl je vyrobený z laminované desky v dekoru výrazné kresby dubu april v kombinaci s černými prvky. Výhodou tohoto materiálu je snadná a nenáročná údržba. Jídelní stůl RIAN snadno zapadne do již zařízené moderní domácnosti anebo v kombinaci s dalšími elementy dokáže vytvořit jedinečný designový celek.

Zcela unikátní výrobek Sconto Jídelní stůl RIAN dub/černá od dodavatele zboží Sconto jde sehnat právě teď ve výhodné akci. K sehnání zrovna v akci za 8 699 Kč.