Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá, 180×200 cm

Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné... více informací »
Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá
Značka: Sconto
33 999 Kč46 999 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné...

Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné odstíny čalouněné tkaniny společně s dekorativním prošíváním v oblasti čela. Odstín potahu si můžete zvolit ze čtyř barevných variant. Základ vrstvy tvoří spodní pružinová matrace typu bonell, uložená na základním rámu. Na ní je položena další matrace ze studené vysoce elastické HR pěny. Přímo na ložné ploše se nachází topper o rozměrech 180×200 cm, jehož jádro je rovněž ze studené HR pěny. Ten skvěle pokryje matraci a jeho 5 cm výška přispěje k větší pohodlnosti. Potah topperu je lehce odnímatelný a pratelný. Postel taktéž disponuje úložným prostorem otevíratelným z obou stran. K jednoduché manipulaci dopomohou plynové písty. Snadná a rychlá montáž.

Exkluzivní výrobek Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá, 180x200 cm od populární značky Sconto máte možnost dostat bezpečně online za rozumné peníze! Levně za 33 999 Kč.