Sconto Jídelní stůl IVONA bílá, rozkládací 160-200 cm

Elegantní jídelní stůl IVONA je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Stabilní konstrukce se postará o pohodlné stolování, středová noha je... více informací »
Sconto Jídelní stůl IVONA bílá
Značka: Sconto
8 299 Kč11 099 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Elegantní jídelní stůl IVONA je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Stabilní konstrukce se postará o pohodlné stolování, středová noha je...

Elegantní jídelní stůl IVONA je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Stabilní konstrukce se postará o pohodlné stolování, středová noha je připevněna k soklové desce. V oblasti středové nohy si můžete zároveň během montáže individuálně zvolit barevné provedení lišty – v bílé barvě nebo v dekoru wenge. V případě potřeby můžete stůl rozložit až do šířky 200 cm. Užijte si naplno velké rodinné obědy, oslavy anebo jen tak posezení s přáteli. Laminovaný materiál díky snadné údržbě a svým odolným vlastnostem zajistí dlouhou životnost stolu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Sconto Jídelní stůl IVONA bílá, rozkládací 160-200 cm od značky s dlouholetou historií Sconto jde získat právě nyní výhodně! Aktuálně za super cenu 8 299 Kč.