Sconto TV stolek DORIAN ledově bílá/vysoký lesk

TV stolek DORIAN představuje kompaktní a praktický celek. Jeho přední plochy jsou provedeny ve vysokém lesku, které dodávají TV komodě/stolku na... více informací »
Sconto TV stolek DORIAN ledově bílá/vysoký lesk
Značka: Sconto
8 999 Kč11 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
TV stolek DORIAN představuje kompaktní a praktický celek. Jeho přední plochy jsou provedeny ve vysokém lesku, které dodávají TV komodě/stolku na...

TV stolek DORIAN představuje kompaktní a praktický celek. Jeho přední plochy jsou provedeny ve vysokém lesku, které dodávají TV komodě/stolku na eleganci. Otevřený prostor v podobě dvou samostatných přihrádek, které umožňují uložení multimediálního zařízení a ulehčuje tak jeho dostupnost při běžném používání. Uprostřed v dolní části se nachází přihrádka s výklopnými dvířky a na bocích dvoje dvířka se systémem pohodlného a bez úchytového otevírání „push-to-open“. Pokud tedy chcete dvířka otevřít, stačí jen lehce zatlačit na přední stranu a dvířka se otevřou. Za každými bočními dvířky se nachází 1 výškově nastavitelná police, která umožňuje individuálně přizpůsobit prostor vašim potřebám. Vysoká nosnost TV stolku až do 120 kg. Rychlá a snadná montáž.

Zajímavý produkt Sconto TV stolek DORIAN ledově bílá/vysoký lesk od výrobce s mnohaletou tradicí Sconto naleznete zde teď právě výhodně. Za bezkonkureční cenu 8 999 Kč.