Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan

Šatní skříň NICOLAS je kus nábytku, který vám poskytne dostatečně velký úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Za párem dveří se... více informací »
Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan
Značka: Sconto
7 299 Kč9 599 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Šatní skříň NICOLAS je kus nábytku, který vám poskytne dostatečně velký úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Za párem dveří se...

Šatní skříň NICOLAS je kus nábytku, který vám poskytne dostatečně velký úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Za párem dveří se uvnitř nachází prostor rozdělen do dvou částí. Kdy v jedné z této části můžete zavěsit ramínka s vaším oblečením na šatní tyč a v druhé části využijete celkem 3 vložené police, každá s nosností do 5 kg. V horní části se pak ještě nachází, v celé šířce skříně, police největší. Šatní skříň NICOLAS v kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří snadno interiér v jednotném designu.

Zcela unikátní kousek Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan od kvalitního výrobce Sconto máte možnost koupit na našich stránkách nyní trvale výhodně! Ceny již od 7 299 Kč.