Sconto Komoda SAGA dub sonoma/bílá

Poradí si s nepořádkem a dopřeje vašim věcem důstojné místo pro uložení. Díky zásuvkové komodě SAGA budete mít přehled o tom, co kde máte a... více informací »
Sconto Komoda SAGA dub sonoma/bílá
Značka: Sconto
2 999 Kč4 699 Kč Sleva -36%
Do obchodu »
Poradí si s nepořádkem a dopřeje vašim věcem důstojné místo pro uložení. Díky zásuvkové komodě SAGA budete mít přehled o tom, co kde máte a...

Poradí si s nepořádkem a dopřeje vašim věcem důstojné místo pro uložení. Díky zásuvkové komodě SAGA budete mít přehled o tom, co kde máte a vyhnete se tak zoufalému věčnému hledání. Může nahradit skříň ve studentském pokoji, komoda doplněná o zrcadlo zase nahradí v dámské ložnici toaletku. Množství zásuvek a přihrádek přivítají ve svých pracovnách i pánové. Praktické, vyfrézované úchyty oceníte nejen v případě, že se rozhodnete ho umístit do dětského pokoje. Pro lepší stabilitu doporučujeme komodu připevnit ke zdi. Komoda je osazena příchytkou pro upevnění ke zdi. Komoda SAGA je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru.

Kvalitní a žádaný produkt Sconto Komoda SAGA dub sonoma/bílá od značky s dlouholetou historií Sconto jednoduše naleznete zde v bezva akci! Aktuálně stojí u nás 2 999 Kč.