Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá

Obývací stěna TREND je moderním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost a funkčnost. Sestava se skládá celkem ze 4... více informací »
Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá
Značka: Sconto
14 999 Kč34 999 Kč Sleva -57%
Do obchodu »
Obývací stěna TREND je moderním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost a funkčnost. Sestava se skládá celkem ze 4...

Obývací stěna TREND je moderním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost a funkčnost. Sestava se skládá celkem ze 4 kusů nábytku – TV stolek, vitrína, nástěnná vitrína a nástěnná police. Vnitřní úložný prostor je bohatě členěný. **TV stolek** poskytuje otevřený úložný prostor, který je určen pro umístění audiovizuální techniky. Najdete zde i krytý úložný prostor v podobě **zásuvky** a prostorem za **výklopnými dvířky**. Zadní část TV stolku je navíc opatřena **otvorem pro kabeláž**. Nevzhledné kabely tak nebudou rušit celkový dojem luxusní stěny. Vitrína klasická i vitrína závěsná mají stejnou konstrukci – pár otočných dvířek, z nichž jedny jsou opatřeny prosklenými částmi, za kterými se může vyjímat vámi vybraná dekorace. Korpusy nábytku a šedé plochy v přední části jsou vyrobeny z **kvalitního MDF materiálu**, které jsou doplněny plochami v přírodních barvách, které jsou navíc vyrobeny z masivu. Jednotlivé elementy si můžete rozmístit podle vlastních představ. Kvalitní materiál je nenáročný na údržbu.

Exkluzivní produkt Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá od skvělého výrobce Sconto k dostání teď za výhodné peníze. Nyní pořídíte jen za 14 999 Kč.