Sconto Předsíňová skříň FYNN bílá vysoký lesk/dub

Přemýšlíte kam umístit všechny ty boty a jak vrátit předsíni její reprezentativní vzhled? Policová skříň FYNN zajistí vaší předsíni... více informací »
Sconto Předsíňová skříň FYNN bílá vysoký lesk/dub
Značka: Sconto
9 999 Kč13 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Přemýšlíte kam umístit všechny ty boty a jak vrátit předsíni její reprezentativní vzhled? Policová skříň FYNN zajistí vaší předsíni...

Přemýšlíte kam umístit všechny ty boty a jak vrátit předsíni její reprezentativní vzhled? Policová skříň FYNN zajistí vaší předsíni perfektní zázemí pro odložené boty, kabáty a doplňky, které se v předsíni vždy hromadí. Jednoduché, čisté linie a lakovaná dvířka v kombinaci s korpusem v dekoru dřeva působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Tiché otevírání a zavírání dvířek je nejen pohodlné, plynulé a hladké, ale rozhodně jím nebudete nikoho rušit. Se skříní FYNN omezíte hluk domácnosti na minimum a vytvoříte praktický a reprezentativní uvítací prostor.

Ve slevě tento produkt Sconto Předsíňová skříň FYNN bílá vysoký lesk/dub od společnosti s dlouholetou tradicí Sconto lze pořídit právě teď v naší nabídce extra výhodně! Cena od 9 999 Kč.