Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 200 cm

Elegantní TV komoda GERMAN nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva. Orámování připomíná klasický dřevěný nábytek a díky němu působí TV... více informací »
Sconto TV komoda GERMAN dub stirling
Značka: Sconto
6 499 Kč8 299 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Elegantní TV komoda GERMAN nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva. Orámování připomíná klasický dřevěný nábytek a díky němu působí TV...

Elegantní TV komoda GERMAN nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva. Orámování připomíná klasický dřevěný nábytek a díky němu působí TV stolek masivním dojmem. Tento kousek je určen pro širokoúhlé televize a zároveň poskytuje i odkládací místo pro další elektrotechniku a DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Součástí stolku je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. V zadní části jsou praktické otvory, kde snadno ukryjete směsici kabelů. TV komoda GERMAN se bude vyjímat ve stylovém, moderním interiéru a spolu s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte příjemný televizní kout.

Tento unikátní produkt Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 200 cm od výrobce se skvělou pověstí Sconto snadno získáte v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! V současnosti za 6 499 Kč.