Sconto Jídelní stůl GURU akácie/šedá

Jídelní stolek GURU je svými rozměry a centrální nohou velmi vhodný k vytvoření menšího jídelního koutku. Je krásnou kombinací kovu a... více informací »
Sconto Jídelní stůl GURU akácie/šedá
Značka: Sconto
7 199 Kč9 199 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Jídelní stolek GURU je svými rozměry a centrální nohou velmi vhodný k vytvoření menšího jídelního koutku. Je krásnou kombinací kovu a...

Jídelní stolek GURU je svými rozměry a centrální nohou velmi vhodný k vytvoření menšího jídelního koutku. Je krásnou kombinací kovu a přírodního materiálu z masivního dřeva exotické akácie pěstované na vzdálených indických plantáží. Jednoduchý design bez zdobných prvků nechává vyniknout přirozenou kresbu dřeva a díky hrubému ručnímu zpracování, stejně tak přiznaným vadám, nabízí naprostou jedinečnost. Nenajdete dva stejné kusy. Tomu je přizpůsoben i vzhled podnože, kde je ponechaná patina přirozená kovu s lakovaným povrchem. Tento stolek je také ideální volbou do kaváren, menších restaurací, nebo všude tam kde není možnost velké podlahové plochy.

Tento exkluzivní produkt Sconto Jídelní stůl GURU akácie/šedá od přední společnosti Sconto snadno získáte momentálně až neuvěřitelně levně! V současnosti za 7 199 Kč.