Hom`in SLOUP NA KVĚTINY, šedá, bílá

Pokud jste milovníkem květin, pak vás bezpochyby zaujme tento designový stojan na květiny. Na první pohled zaujme svými jemnými světlými tóny v... více informací »
Hom`in SLOUP NA KVĚTINY
Značka: Hom`in
1 529 Kč1 699 Kč Sleva -10%
Do obchodu »
Pokud jste milovníkem květin, pak vás bezpochyby zaujme tento designový stojan na květiny. Na první pohled zaujme svými jemnými světlými tóny v...

Pokud jste milovníkem květin, pak vás bezpochyby zaujme tento designový stojan na květiny. Na první pohled zaujme svými jemnými světlými tóny v dekoru Aurelio Pine, na kterých se vaše barevná květina bude nádherně vyjímat. Má rozměry cca 30 x 85 x 30 cm (Š x V x H), jeho nosnost činí cca 10 kg. Zkrátka stojan, který vyzdvihne krásu vaší květiny a stane se designovým kouskem kdekoliv ve vašem domově! – TYP H85, BOROVICE AURELIO NB, – KRYTOVÁ DESKA: ŠEDÁ K18, – Š/V/H: 30/85/30 CM
Hodně oblíbený produkt je k dostání právě zde tady u nás v populární sekci stojany na květiny! Najděte si vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu. Dodavatel Hom`in vám nabízí velmi kvalitní výrobky.

Výjimečný a žádaný kousek Hom`in SLOUP NA KVĚTINY, šedá, bílá od naší známé značky Hom`in pořídíte zde za výhodné peníze! Za bezkonkureční cenu 1 529 Kč.