Sconto Jídelní stůl RAPALLO kaštan

Patříte k těm, kteří mají rádi přírodu a tradici? Pak se jídelní stůl RAPALLO stane právoplatnou dominantou vašeho jídelního koutu. Provedení... více informací »
Sconto Jídelní stůl RAPALLO kaštan
Značka: Sconto
5 499 Kč7 199 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Patříte k těm, kteří mají rádi přírodu a tradici? Pak se jídelní stůl RAPALLO stane právoplatnou dominantou vašeho jídelního koutu. Provedení...

Patříte k těm, kteří mají rádi přírodu a tradici? Pak se jídelní stůl RAPALLO stane právoplatnou dominantou vašeho jídelního koutu. Provedení imitující surové dřevo vytvoří příjemnou, domáckou atmosféru. Stůl poskytne dostatek místa pro rodinu i přátele. Díky možnosti rozložení je stůl velmi praktický a v případě potřeby lze rozložit na šířku 200 cm. Ani péče o něj vás nebude stát moc času. Díky snadno udržovatelnému materiálu stačí jen otřít vlhkým hadříkem a stůl bude opět připraven hostit. Jídelní stůl RAPALLO byl jednoduše stvořen pro vaše pohodlné stolování.

Nový produkt Sconto Jídelní stůl RAPALLO kaštan od oblíbené značky se zárukou kvality Sconto je dostupný tady teď právě až neuvěřitelně levně. Stojí teď u nás 5 499 Kč.