Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá

Dokonalé spojení elegance a útulnosti nabízí komoda LUCI 03. Komoda s jemným dekorem dřeva najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Za dvířky... více informací »
Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá
Značka: Sconto
10 599 Kč13 899 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Dokonalé spojení elegance a útulnosti nabízí komoda LUCI 03. Komoda s jemným dekorem dřeva najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Za dvířky...

Dokonalé spojení elegance a útulnosti nabízí komoda LUCI 03. Komoda s jemným dekorem dřeva najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Za dvířky schované police poskytnou úložný prostor pro knihy, oblečení i dekorace. Součástí komody je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obývacím pokoji a okouzlí i v jídelně. Komoda LUCI 03 může být originálním solitérem, ale i součást sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet.

Nejprodávanější produkt Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá od kvalitní společnosti Sconto lze nakoupit v naší nabídce skutečně levně! Produkt koupíte teď u nás za 10 599 Kč.