Sconto Komoda THESSA 2 šedá vysoký lesk

Tenhle dokonalý kus nábytku prostě musíte mít. Komoda THESSA 2 spojuje moderní design s funkčními prvky a najde uplatnění prakticky v každém... více informací »
Sconto Komoda THESSA 2 šedá vysoký lesk
Značka: Sconto
6 599 Kč8 699 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Tenhle dokonalý kus nábytku prostě musíte mít. Komoda THESSA 2 spojuje moderní design s funkčními prvky a najde uplatnění prakticky v každém...

Tenhle dokonalý kus nábytku prostě musíte mít. Komoda THESSA 2 spojuje moderní design s funkčními prvky a najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku a bezúchytkového řešení dvířek působí futuristicky a bude se vyjímat v moderním interiéru. Úložný prostor tvoří zásuvky a police schované šikovně za dvířky. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda THESSA 2 může být originálním solitérem, ale součást sestavy. S pomocí dalších komod stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet.

Žádaný výrobek Sconto Komoda THESSA 2 šedá vysoký lesk od kvalitní značky Sconto pohodlně pořídíte v aktuální nabídce za parádní cenu. Nyní pořídíte od 6 599 Kč.