Sconto TV komoda RIVA dub sonoma

TV komoda RIVA vás přesvědčí, že jemný dekor dřeva interiéru sluší. Jednoduché provedení a barevně nekonfliktní kombinace se bude vyjímat v... více informací »
Sconto TV komoda RIVA dub sonoma
Značka: Sconto
3 899 Kč5 099 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
TV komoda RIVA vás přesvědčí, že jemný dekor dřeva interiéru sluší. Jednoduché provedení a barevně nekonfliktní kombinace se bude vyjímat v...

TV komoda RIVA vás přesvědčí, že jemný dekor dřeva interiéru sluší. Jednoduché provedení a barevně nekonfliktní kombinace se bude vyjímat v moderním interiéru a dává vám možnost doplnit ji o výraznější barevné doplňky. V tomto moderním TV stolku najdete místo na nejen na vaše TV příslušenství. Za dvířky a v zásuvkách můžete vkusně uschovat všechna ta DVD, odložené knihy nebo fotoalba. TV stolek RIVA je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a z vašeho televizního koutku vytvoří příjemné místo.

Tento nejprodávanější produkt Sconto TV komoda RIVA dub sonoma od skvělého a známého výrobce Sconto jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Momentálně k dispozici za 3 899 Kč.