Sconto Konferenční stolek EYLÜL bílá

Při pohledu na konferenční stolek EYLÜL se neubráníte pocitu z návratu do minulosti. Tento atraktivní retro design má v sobě i velkou dávku... více informací »
Sconto Konferenční stolek EYLÜL bílá
Značka: Sconto
3 799 Kč5 299 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Při pohledu na konferenční stolek EYLÜL se neubráníte pocitu z návratu do minulosti. Tento atraktivní retro design má v sobě i velkou dávku...

Při pohledu na konferenční stolek EYLÜL se neubráníte pocitu z návratu do minulosti. Tento atraktivní retro design má v sobě i velkou dávku funkčnosti. Nabízí velkorysý odkládací prostor v podobě členěné police, doplněné originální vyřezávanou dekorací. Stolek je vyrobený z kvalitního lamina – LTD o síle 18 mm slibující snadnou údržbu. Kónické nožičky byly vyrobeny z plastu a jsou v barvě ladící s dekorem dřeva. Tento jedinečný a praktický doplněk se stane dominantou každého obývacího pokoje, který obzvláště ocení rodiny s dětmi, a to díky zaobleným rohům.

Neodolatelný produkt Sconto Konferenční stolek EYLÜL bílá od našeho výrobce Sconto máte možnost najít u nás teď napořád výhodně! Nabídky od 3 799 Kč.