Sconto Vysoká skříň do koupelny BEST dub divoký

Moderní, variabilní koupelnová skříňka BEST poskytne potřebné místo vaší kosmetice, čistícím prostředků i ručníkům. Nádech luxusu... více informací »
Sconto Vysoká skříň do koupelny BEST dub divoký
Značka: Sconto
8 999 Kč11 999 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Moderní, variabilní koupelnová skříňka BEST poskytne potřebné místo vaší kosmetice, čistícím prostředků i ručníkům. Nádech luxusu...

Moderní, variabilní koupelnová skříňka BEST poskytne potřebné místo vaší kosmetice, čistícím prostředků i ručníkům. Nádech luxusu vytváří **propojení dekoru dřeva a otevřeného odkládacího prostoru s LED podsvícením**. Kombinace dřevěných polic za dvířky a skleněných polic v otevřené části vytváří mnostranný odkládací prostor. **Zrcadlová aplikace opticky zvětší i nejmenší koupelnu**. LED osvětlení polic vytvoří příjemnou intimní atmosféru (energ třída. A ++ -. A), zdroj je nevyměnitelný. **Závěsná varianta skříňky** vám usnadní udržení pořádku pod skříňkou a dotváří celkový odlehčený vzhled. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série BEST a získejte tak originální, celistvý obraz vaší koupelny.

Neodolatelný výrobek Sconto Vysoká skříň do koupelny BEST dub divoký od dodavatele se skvělou pověstí Sconto snadno získáte na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. Akční ceny již od 8 999 Kč.