Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny CANTERO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném... více informací »
Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton
Značka: Sconto
9 799 Kč12 899 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny CANTERO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném...

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny CANTERO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 3 skleněné police místo svátečnímu nádobí, sklenicím nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i 4 dřevěné odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Otevírání je univerzální, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. Vitrína CANTERO ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Dodáváno s osvětlením.

Nejprodávanější produkt Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton od výrobce se skvělou pověstí Sconto snadno naleznete zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu. Cena od 9 799 Kč.