Sconto Komoda MILANO 3 alpská bílá/dub sanremo

Designová komoda MILANO 3 je dalším elegantním prvkem stejnojmenného programu. Její elegantní pojetí v bílé barvě doplněné dekorem v dubu sanremo... více informací »
Sconto Komoda MILANO 3 alpská bílá/dub sanremo
Značka: Sconto
9 599 Kč12 599 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Designová komoda MILANO 3 je dalším elegantním prvkem stejnojmenného programu. Její elegantní pojetí v bílé barvě doplněné dekorem v dubu sanremo...

Designová komoda MILANO 3 je dalším elegantním prvkem stejnojmenného programu. Její elegantní pojetí v bílé barvě doplněné dekorem v dubu sanremo nezůstane bez povšimnutí. Stane se dokonalým funkčním doplňkem každého moderně laděného interiéru. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě šesti polic skrytých za bezúchytovými dvířky a kontrastní otevřené police. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, které se postará o jejich tiché dovírání. Komoda je vyrobena z lamina a čela z MDF desky potažené vysoce kvalitním PVC v bílé barvě s jemným leskem. Nožky komody jsou z kvalitního plastu. Dodáváno s osvětlením.

Unikátní produkt Sconto Komoda MILANO 3 alpská bílá/dub sanremo značky Sconto najdete aktuálně na webu ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 9 599 Kč.