Sconto Skříň MILANO alpská bílá/dub sanremo

Šatní skříň MILANO poskytne perfektní zázemí pro kabáty, bundy a sezónní oblečení a doplňky. Díky policím budete mít přehled, kde co máte a... více informací »
Sconto Skříň MILANO alpská bílá/dub sanremo
Značka: Sconto
11 199 Kč14 699 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Šatní skříň MILANO poskytne perfektní zázemí pro kabáty, bundy a sezónní oblečení a doplňky. Díky policím budete mít přehled, kde co máte a...

Šatní skříň MILANO poskytne perfektní zázemí pro kabáty, bundy a sezónní oblečení a doplňky. Díky policím budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování. Kabáty, saka a bundy pohodlně umístíte na věšák. Kombinace čisté bílé ve vysokém lesku s dekorem dřeva vytváří jedinečný, příjemný vzhled. Tiché otevírání a zavírání dvířek je nejen pohodlné, plynulé a hladké, ale rozhodně jím nebudete nikoho rušit. Šatní skříň MILANO se postará o to, že budete mít vždy věci po ruce, ale zároveň bude váš obývák či předsíň vypadat stále uspořádaně.

Tento velmi oblíbený výrobek Sconto Skříň MILANO alpská bílá/dub sanremo od skvělé značky Sconto snadno pořídíte právě teď u nás pořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 11 199 Kč.