Sconto Kancelářská židle CONNOR modrá

Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny,... více informací »
Sconto Kancelářská židle CONNOR modrá
Značka: Sconto
9 999 Kč13 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny,...

Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny, pevnému podhlavníku a výškově nastavitelným plastovým područkám. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 160 kg. Snadná a rychlá montáž. Velmi oblíbený produkt jde pořídit aktuálně tu na webu zařazený v sekci kancelářské židle. Nyní pořídíte parádní produkty z této populární sekce za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Sconto. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Sconto Kancelářská židle CONNOR modrá od známé kvalitní značky Sconto můžete získat tady teď ve výprodejové akci. Nabídky od 9 999 Kč.