Sconto Taburet MOLDAU šedá

Maxi taburet MOLDAU je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné pohodlí... více informací »
Sconto Taburet MOLDAU šedá
Značka: Sconto
6 299 Kč8 899 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Maxi taburet MOLDAU je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné pohodlí...

Maxi taburet MOLDAU je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Vysoce kvalitní pružinové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů. V kombinaci s pohovkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Pokud na taburet položíte tác, lze využít i jako odkládací stolek na nápoje.
Zcela unikátní výrobek Sconto Taburet MOLDAU šedá máte možnost nakoupit ještě u nás v oblíbené sekci taburety! Prozkoumejte kvalitní kusy ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další produkty značky Sconto. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Sconto Taburet MOLDAU šedá od oblíbené značky se zárukou kvality Sconto je dostupný zrovna dnes za výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 6 299 Kč.