Sconto Psací stůl s regálem BUGRA bílá

Moderní psací stůl BUGRA s originální konstrukcí a praktickým členěním nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna... více informací »
Sconto Psací stůl s regálem BUGRA bílá
Značka: Sconto
2 699 Kč3 699 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Moderní psací stůl BUGRA s originální konstrukcí a praktickým členěním nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna...

Moderní psací stůl BUGRA s originální konstrukcí a praktickým členěním nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. K dispozici je jedna uzavíratelná skříňka, která je součástí regálu. Otevřený prostor je tvořen celkem 3 policemi, které mohou sloužit k uložení knih nebo dekorací, které chcete mít neustále na očích a po ruce. Dostatečně velká pracovní deska stolu s hloubkou 60 cm, vám poskytne komfort pro plnění vašich pracovních povinností. Materiál je z odolného a velmi snadno udržovatelného lamina. Snadná a rychlá údržba.

Výjimečný a žádaný kus Sconto Psací stůl s regálem BUGRA bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí Sconto snadno naleznete zde nyní výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 2 699 Kč.