Sconto Vitrína RIAN dub/černá

Nalaďte se na "přírodní vlnu" s vitrínou RIAN. Výrazná kresba dřeva v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do... více informací »
Sconto Vitrína RIAN dub/černá
Značka: Sconto
11 499 Kč15 099 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Nalaďte se na "přírodní vlnu" s vitrínou RIAN. Výrazná kresba dřeva v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do...

Nalaďte se na „přírodní vlnu“ s vitrínou RIAN. Výrazná kresba dřeva v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Kombinace plných a prosklených dvířek poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. V proskleném prostoru se bude vyjímat elegantní nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Rozložení úložného prostoru ocení dámy i v jídelně. Ať už komodu RIAN umístíte kamkoli, spolehlivě vás okouzlí svou funkčností a podtrhne celkový výraz místnosti.

Oblíbený a kvalitní produkt Sconto Vitrína RIAN dub/černá od značky se zárukou kvality Sconto lze získat právě nyní za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 11 499 Kč.