Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk

Tohle sem, nebo tam, kam to všechno dám? Řešíte často tuto otázku? Pak je pro vás komoda THESSA řešením. Poskytne vám krytý úložný prostor s... více informací »
Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk
Značka: Sconto
5 699 Kč7 599 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Tohle sem, nebo tam, kam to všechno dám? Řešíte často tuto otázku? Pak je pro vás komoda THESSA řešením. Poskytne vám krytý úložný prostor s...

Tohle sem, nebo tam, kam to všechno dám? Řešíte často tuto otázku? Pak je pro vás komoda THESSA řešením. Poskytne vám krytý úložný prostor s policemi, které vám pomohou udržet si ve věcech pořádek. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku působí futuristicky a bude se vyjímat v moderním interiéru. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Bezúchytkové provedení zaujme každého, kdo má rád moderní minimalistický design. Komoda THESSA může být originálním solitérem, ale součást sestavy. S pomocí dalších komod stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet.

Velmi žádaný kus Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk od kvalitní značky Sconto jednoduše můžete získat právě teď opravdu výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 5 699 Kč.