Sconto TV sestava ELEGANTE I bílá

Moderní i nadčasová TV stěna ELEGANTE I v jednoduchém designu nabízí dostatek různě členěného úložného prostoru jak pro televizi, tak i pro... více informací »
Sconto TV sestava ELEGANTE I bílá
Značka: Sconto
6 699 Kč9 499 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Moderní i nadčasová TV stěna ELEGANTE I v jednoduchém designu nabízí dostatek různě členěného úložného prostoru jak pro televizi, tak i pro...

Moderní i nadčasová TV stěna ELEGANTE I v jednoduchém designu nabízí dostatek různě členěného úložného prostoru jak pro televizi, tak i pro nezbytné multimediální vybavení a vše potřebné. Sestava je spojením komody a tří nástěnných polic, které lze libovolně dle vaší fantazie rozprostřít. Komoda nabízí dvě boční skřínky s výklopnými dvířky v bezúchytovém provedení a otevřenou střední částí. Sestava je vyrobena z kvalitního lamina – LTD o síle 18 mm se snadno udržovatelným povrchem. Základnu tvoří plastové nožky poskytující nejen stabilitu, ale díky své výšce také umožní snadnější přístup při úklidu. Nabízí možnost výběru z více barevných variant dle vašeho interiéru.Tento žádaný produkt můžete najít aktuálně tady na webu v oblíbené rubrice obývací stěny! Nyní můžete koupit nové produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. Populární výrobce Sconto pro vás vyrábí skvělé výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob! To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Sconto. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Sconto TV sestava ELEGANTE I bílá originál od značky Sconto jednoduše můžete najít zde za outletovou cenu. Aktuálně za 6 699 Kč.