Sconto Botníková komoda THESSA šedá vysoký lesk

Botníková komoda THESSA skrývá dostatek úložného prostoru právě na boty i jiné osobní věci. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku působí... více informací »
Sconto Botníková komoda THESSA šedá vysoký lesk
Značka: Sconto
8 299 Kč9 799 Kč Sleva -15%
Do obchodu »
Botníková komoda THESSA skrývá dostatek úložného prostoru právě na boty i jiné osobní věci. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku působí...

Botníková komoda THESSA skrývá dostatek úložného prostoru právě na boty i jiné osobní věci. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku působí futuristicky a bude se vyjímat v moderním interiéru. Botník pojme až 16 párů bot a vaše předsíň bude přesto stále působit uklizeným dojmem. Díky policemi dělenému prostoru budete mít stále přehled. Do zásuvek si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky botníkové komodě THESSA stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Kvalitní a oblíbený produkt lze sehnat teď tu na stránkách v rubrice botníky! Mrkněte na nové produkty z této kategorie z pohodlí domova.

Unikátní a oblíbený výrobek Sconto Botníková komoda THESSA šedá vysoký lesk od odblíbeného výrobce Sconto můžete koupit právě nyní skutečně levně! V současnosti pořídíte za cenu 8 299 Kč.