Sconto Postel boxspring CHERYL černá, 180×200 cm

Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné... více informací »
Sconto Postel boxspring CHERYL černá
Značka: Sconto
33 999 Kč46 999 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné...

Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné odstíny čalouněné tkaniny společně s dekorativním prošíváním v oblasti čela. Odstín potahu si můžete zvolit ze čtyř barevných variant. Základ vrstvy tvoří spodní pružinová matrace typu bonell, uložená na základním rámu. Na ní je položena další matrace ze studené vysoce elastické HR pěny. Přímo na ložné ploše se nachází topper o rozměrech 180×200 cm, jehož jádro je rovněž ze studené HR pěny. Ten skvěle pokryje matraci a jeho 5 cm výška přispěje k větší pohodlnosti. Potah topperu je lehce odnímatelný a pratelný. Postel taktéž disponuje úložným prostorem otevíratelným z obou stran. K jednoduché manipulaci dopomohou plynové písty. Snadná a rychlá montáž.

Velmi žádaný produkt Sconto Postel boxspring CHERYL černá, 180x200 cm od této skvělé značky Sconto jednoduše můžete sehnat zde nyní opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 33 999 Kč.