Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová, 110×200 cm

Ortopedická pěnová matrace COLOR DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují... více informací »
Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová
Značka: Sconto
5 499 Kč7 499 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Ortopedická pěnová matrace COLOR DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují...

Ortopedická pěnová matrace COLOR DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují rozdílnou tuhostí, obě však disponují stejnou 7zónovou anatomickou profilací různých tvarů, která celkově přispívá nejen k aktivní cirkulaci vzduchu, ale také se lépe přizpůsobí jednotlivým partiím těla. Sendvičové jádro matrace se skládá celkem ze tří vrstev. Středová vrstva je vyrobena z kvalitní studené pěny Flexifoam®, která dodává matraci přirozenou tuhost a pružnost současně. Bílá strana pěny Flexifoam® RELAX SOFT se vyznačuje nižší tuhostí s doporučenou nosností do 90 kg. Je určena pro uživatele od 3 do 14 let. Oranžová strana pěny Flexifoam® RELAX HARD se vyznačuje vyšší tuhostí s doporučenou nosností do 130 kg. Je určena pro uživatele od 15 let. Na údržbu nenáročný a hygienický potah s dutými vlákny lze díky zipu a dvoudílné konstrukci snadno sejmout a prát při teplotě 60 °C. V naší nabídce si vyberete z dalších barevných variant potahů matrace COLOR DREAMS NEW, záleží na vás, kterou si zamilujete. Matrace vhodná pro rošty laťkové, lamelové a zároveň polohovatelné mechanicky i elektricky. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Akční produkt Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová, 110x200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Sconto máte možnost získat zde opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 5 499 Kč.