Sconto Dětská židle LORA modrá

Moderní jednoduchá dětská židle LORA k psacímu stolu působí elegantním dojmem díky potahu z lesklého sametu s výrazným prošíváním sedáku i... více informací »
Sconto Dětská židle LORA modrá
Značka: Sconto
2 699 Kč3 499 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Moderní jednoduchá dětská židle LORA k psacímu stolu působí elegantním dojmem díky potahu z lesklého sametu s výrazným prošíváním sedáku i...

Moderní jednoduchá dětská židle LORA k psacímu stolu působí elegantním dojmem díky potahu z lesklého sametu s výrazným prošíváním sedáku i vysokého opěradla. Polstrování z kvalitní PU pěny umocní komfort sezení. Židle je otočná a s možností nastavení výšky sedu podle individuálních potřeb. Celkovou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž v černé barvě s kolečky určenými na koberec. Nosnost židle je do 70 kg. Snadná a rychlá montáž. Tento kvalitní a levný produkt Sconto Dětská židle LORA modrá lze pořídit lehce tu na našich stránkách zařazený v kategorii dětské židle a křesla! Nyní si můžete vybrat akční produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí.

Zcela unikátní produkt Sconto Dětská židle LORA modrá od přední společnosti Sconto získáte tady výhodně. Nabídka od 2 699 Kč.