Sconto Dětská židle LORA šedá

Moderní jednoduchá dětská židle LORA k psacímu stolu působí elegantním dojmem díky potahu z lesklého sametu s výrazným prošíváním sedáku i... více informací »
Sconto Dětská židle LORA šedá
Značka: Sconto
2 699 Kč3 499 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Moderní jednoduchá dětská židle LORA k psacímu stolu působí elegantním dojmem díky potahu z lesklého sametu s výrazným prošíváním sedáku i...

Moderní jednoduchá dětská židle LORA k psacímu stolu působí elegantním dojmem díky potahu z lesklého sametu s výrazným prošíváním sedáku i vysokého opěradla. Polstrování z kvalitní PU pěny umocní komfort sezení. Židle je otočná a s možností nastavení výšky sedu podle individuálních potřeb. Celkovou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž v černé barvě s kolečky určenými na koberec. Nosnost židle je do 70 kg. Snadná a rychlá montáž. Tento levný kousek Sconto Dětská židle LORA šedá lze nakoupit bez problémů na stránkách umístěný v sekci dětské židle a křesla! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této populární kategorie ve výhodné akci!

Kvalitní a velmi žádaný kousek Sconto Dětská židle LORA šedá od známé společnosti Sconto snadno můžete najít momentálně napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 699 Kč.