Sconto TV stolek VITAL dub/antracit

Jednoduchý styl, nenáročnost na prostor to je TV stolek VITAL. Chybí vám koutek pro televizi a další multimediální zařízení, ale máte malý byt?... více informací »
Sconto TV stolek VITAL dub/antracit
Značka: Sconto
2 499 Kč3 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Jednoduchý styl, nenáročnost na prostor to je TV stolek VITAL. Chybí vám koutek pro televizi a další multimediální zařízení, ale máte malý byt?...

Jednoduchý styl, nenáročnost na prostor to je TV stolek VITAL. Chybí vám koutek pro televizi a další multimediální zařízení, ale máte malý byt? Tento stolek vám za příznivou cenu a díky sympatickým 120 cm může tento sen splnit. Nabízí úložný prostor za výklopnými dvířky v bezúchytovém provedení a polici se zadním otvorem pro nutné kabely. Tělo komody je vyrobeno z kvalitního lamina o síle 18mm se snadno udržovatelným povrchem. Jeho základnou jsou černé, kovové nožky, které vám díky dostatečné výšce umožní snadnější úklid.

Tento kvalitní a žádaný produkt Sconto TV stolek VITAL dub/antracit od známého dodavatele Sconto můžete získat aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Nabídka již od 2 499 Kč.