Sconto Vitrína RIVA dub sonoma

Univerzální vzhled a světlé tóny dekoru dubu vitríny RIVA dokážou zútulnit každý interiér laděný v moderním duchu. Vitrína se stane nejenom... více informací »
Sconto Vitrína RIVA dub sonoma
Značka: Sconto
7 299 Kč9 599 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Univerzální vzhled a světlé tóny dekoru dubu vitríny RIVA dokážou zútulnit každý interiér laděný v moderním duchu. Vitrína se stane nejenom...

Univerzální vzhled a světlé tóny dekoru dubu vitríny RIVA dokážou zútulnit každý interiér laděný v moderním duchu. Vitrína se stane nejenom příjemným doplňkem, ale i praktickým pomocníkem pro ukrytí spousty pro vás potřebných věcí. Tento úložný prostor je uspořádán do dvou sloupců, s níž jeden má vytvořené skleněné okénko s poličkou vybavenou LED osvětlením. Základním materiálem vitríny RIVA je kvalitní laminovaný dřevěný materiál slibující snadnou údržbu povrchu. Pro zajištění lepší stability je součástí balení taky set ALU -L- držáků (130 mm).

Oblíbený kus Sconto Vitrína RIVA dub sonoma od populární značky Sconto jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za super peníze! Aktuálně za super cenu 7 299 Kč.