Sconto Skříň IVONA bílá

Elegantní skříň IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Dostatečně velký... více informací »
Sconto Skříň IVONA bílá
Značka: Sconto
13 999 Kč18 599 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Elegantní skříň IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Dostatečně velký...

Elegantní skříň IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Dostatečně velký úložný prostor pro vaše oblečení se skrývá za dvojicí otočných dvířek s tichým dovíráním. Uvnitř se nacházejí celkem 4 vložené police a dvě šatní tyče. V oblasti úchytů si lze individuálně zvolit lištu v bílé barvě nebo v dekoru wenge. Hrany skříně jsou opatřeny ABS hranami. Laminovaný materiál díky snadné údržbě a svým odolným vlastnostem zajistí dlouhou životnost. Nohy skříně jsou plastové s možností regulace.

Tento kvalitní a levný výrobek Sconto Skříň IVONA bílá od dodavatele s dlouholetou historií Sconto dostanete na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Nyní zakoupíte za 13 999 Kč.