Sconto Jídelní stůl FEDOR beton

Moderní jídelní stůl FEDOR v jednoduchém designu. Je vyroben z kvalitních MDF desek s povrchem z lamina vyznačující se snadnou údržbou. Použitý... více informací »
Sconto Jídelní stůl FEDOR beton
Značka: Sconto
2 599 Kč
Do obchodu »
Moderní jídelní stůl FEDOR v jednoduchém designu. Je vyroben z kvalitních MDF desek s povrchem z lamina vyznačující se snadnou údržbou. Použitý...

Moderní jídelní stůl FEDOR v jednoduchém designu. Je vyroben z kvalitních MDF desek s povrchem z lamina vyznačující se snadnou údržbou. Použitý materiál zajišťuje výbornou pevnost i stabilitu celého stolu. Nohy jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, zamezujícími riziko poškození podlahy. Díky svému elegantnímu designu stůl zapadne téměř do každého interiéru a dodá mu styl. Ke stolu se pohodlně usadí až šest osob.
Tento akční výrobek najdete lehce tu na našem webu v sekci jídelní stoly. Nyní můžete získat ostatní produkty z této známé sekce z pohodlí domova!

Exkluzivní produkt Sconto Jídelní stůl FEDOR beton od kvalitní společnosti Sconto k dostání již dnes výhodně. Aktuálně za 2 599 Kč.