Sconto Jídelní stůl FEDOR dub sonoma

Moderní jídelní stůl FEDOR v jednoduchém designu. Je vyroben z kvalitních MDF desek s povrchem z lamina vyznačující se snadnou údržbou. Použitý... více informací »
Sconto Jídelní stůl FEDOR dub sonoma
Značka: Sconto
2 599 Kč
Do obchodu »
Moderní jídelní stůl FEDOR v jednoduchém designu. Je vyroben z kvalitních MDF desek s povrchem z lamina vyznačující se snadnou údržbou. Použitý...

Moderní jídelní stůl FEDOR v jednoduchém designu. Je vyroben z kvalitních MDF desek s povrchem z lamina vyznačující se snadnou údržbou. Použitý materiál zajišťuje výbornou pevnost i stabilitu celého stolu. Nohy jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, zamezujícími riziko poškození podlahy. Díky svému elegantnímu designu stůl zapadne téměř do každého interiéru a dodá mu styl. Ke stolu se pohodlně usadí až šest osob.
Tento kvalitní produkt jde pořídit rovněž tady na webu v sekci jídelní stoly! Podívejte se na parádní zboží z této známé kategorie za výprodejovou cenu!

Tento kvalitní kus Sconto Jídelní stůl FEDOR dub sonoma od předního výrobce Sconto můžete najít v naší nabídce extra výhodně. Aktuálně v akci za 2 599 Kč.