Sconto Jídelní stůl LUCI dub artisan

Jídelní stůl LUCI v jednoduchém, elegantním designu v příjemném tónu dekoru dřeva s možností synchronního vysouvacího rozložení. Poskytne vám... více informací »
Sconto Jídelní stůl LUCI dub artisan
Značka: Sconto
5 899 Kč7 799 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Jídelní stůl LUCI v jednoduchém, elegantním designu v příjemném tónu dekoru dřeva s možností synchronního vysouvacího rozložení. Poskytne vám...

Jídelní stůl LUCI v jednoduchém, elegantním designu v příjemném tónu dekoru dřeva s možností synchronního vysouvacího rozložení. Poskytne vám tak dostatek prostoru při stolování i v případě početnější rodiny, nebo návštěvy přátel. Sloupový podstavec stolu je nejen velmi estetický, ale zároveň umožňuje efektivní a pohodlné umístění židlí. Deska stolu je vyrobena z laminované dřevotřísky, jejíž povrch nevyžaduje příliš velkou údržbu. Díky krásnému nadčasovému dekoru dubu artisan můžete stůl zakomponovat snad ke všem interiérovým stylům anebo jej lze propojit s dalšími elementy stejnojmenné kolekce a vytvořit si tak jednotný designový celek.
Často hledaný produkt Sconto Jídelní stůl LUCI je k dispozici právě nyní tu v oblíbené kategorii jídelní stoly! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Unikátní výrobek Sconto Jídelní stůl LUCI dub artisan od výrobce s mnohaletou tradicí Sconto jednoduše můžete najít aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně. Momentálně v akci za 5 899 Kč.