Sconto Jídelní stůl LUIS bílý, šířka 120 cm

Skvostný design a elegance, to je jídelní stůl LUIS. Za jeho moderním vzhledem stojí 5 cm silná deska z MDF v bílé barvě s povrchovou úpravou ve... více informací »
Sconto Jídelní stůl LUIS bílý
Značka: Sconto
6 199 Kč8 199 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Skvostný design a elegance, to je jídelní stůl LUIS. Za jeho moderním vzhledem stojí 5 cm silná deska z MDF v bílé barvě s povrchovou úpravou ve...

Skvostný design a elegance, to je jídelní stůl LUIS. Za jeho moderním vzhledem stojí 5 cm silná deska z MDF v bílé barvě s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Základna stolu ve tvaru lichoběžníku, obdélníkového průřezu o rozměru 7,5 x 2,5 cm je v pochromovaném provedení. Ve spodní části je opatřena plastovými kluzáky, které eliminují poškození vaší podlahové krytiny. Díky nadčasovému designu se tento stůl dokáže přizpůsobit rozmanitým stylům interiérů a jste-li obdivovatelem čistých linií, pak je tou nejlepší volbou pro vás. Tento kvalitní a levný produkt Sconto Jídelní stůl LUIS bílý, šířka 120 cm lze sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly. Vyberte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Tento diskontní produkt Sconto Jídelní stůl LUIS bílý, šířka 120 cm od této skvělé značky Sconto lze sehnat zde teď skutečně výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 6 199 Kč.