Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit

Oslovuje vás industriální styl a zároveň upřednostňujete funkčnost? Atraktivní rozkládací jídelní stůl MANHATTAN bude možná přesně to, co... více informací »
Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit
Značka: Sconto
14 699 Kč20 799 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Oslovuje vás industriální styl a zároveň upřednostňujete funkčnost? Atraktivní rozkládací jídelní stůl MANHATTAN bude možná přesně to, co...

Oslovuje vás industriální styl a zároveň upřednostňujete funkčnost? Atraktivní rozkládací jídelní stůl MANHATTAN bude možná přesně to, co hledáte. Desku stolu lze jednoduše rozšířit pomocí centrálního výsuvného dílu ze 160cm na 210cm. Mohutnou středovou nohu oceníte nejen pro její estetický vzhled, ale i pro praktičnost. Nezabere příliš podlahové plochy a přitom poskytne dostatek prostoru pro umístění židlí. Celý stůl je vyroben z laminované desky s velmi snadno udržovatelným povrchem v dekoru dubu, doplněným o tmavě šedé prvky. Jídelní stůl MANHATTAN je jeden z elementů stejnojmenného programu, s jehož propojením dokáže vytvořit v interiéru dokonalý designový celek, stejně tak se ovšem dá snadno zakomponovat jako solitér do již zařízené jídelny v podobném barevném stylu. Unikátní produkt Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit máte možnost koupit ještě na stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly! Nyní můžete najít další kusy z této populární rubriky jednoduše online!

Designový produkt Sconto Jídelní stůl MANHATTAN dub havelland cognac/grafit od přední společnosti Sconto jde pořídit u nás právě za parádní cenu. V akci za cenu 14 699 Kč.