Sconto Jídelní stůl TROY bílá

Tento velmi oblíbený produkt dostanete právě zde tady na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní získáte skvělé kousky z této... více informací »
Sconto Jídelní stůl TROY bílá
Značka: Sconto
3 499 Kč4 599 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Tento velmi oblíbený produkt dostanete právě zde tady na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní získáte skvělé kousky z této...

Tento velmi oblíbený produkt dostanete právě zde tady na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní získáte skvělé kousky z této oblíbené rubriky za extra cenu. Minimalistický design, elegance, dokonale zpracované detaily, to vše přináší tento menší jídelní stůl TROY. Stolová kulatá deska je z MDF o průměru 60 cm a síle 2 cm s dekorativní zkosenou spodní hranou. Opatřena je bílým matným polyuretanovým lakem. Centrální noha je kovová, kruhového průřezu a kónická – o průměru 13 / 5 / 13 cm. Průměr podesty je pak 50 cm. Noha je v kontrastu s deskou nalakovaná bílým polyuretanovým lakem ve vysokém lesku. Na spodní části je opatřena po obvodě plastovým páskem, omezující poškození podlahové krytiny a také posouvání stolu po hladkém povrchu. Tento stůl si své místo najde jako jídelní stůl v kuchyni anebo jako odkládací vysoký stolek třeba na oslavách. Ke stolu je možné umístit až 4 židle.

Velmi prodávaný produkt Sconto Jídelní stůl TROY bílá od skvělého výrobce Sconto lze sehnat na našich stránkách ve slevě! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 499 Kč.